| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

Eğlence 17.01.2006 - netyorum.com / Sayı: 167

 

"General Patton"

Bu komik hikaye 2. dünya savaşı sırasında General George Patton hakkında...
General Africa'daki bir toplama kampından gelen akşam yemeği davetini kabul eder. Yemekte kağıt bardakta kendisine ikram edilen şarabı kahve zannederek, bardağına kremayı boşaltır. Ek olarak bir de şeker koyunca, farkeder ki bardağındaki şaraptır.
Asla ama asla yanlış yapmamasıyla ünlü Albay, sonra da birşey olmamış gibi, "Şarabımı bu şekilde içmeyi severim" der.


"Ortak"

Doug ve Bill yoktan bir şirket varetmiş ve çok da başarılı olmuş iki ortaktır. İşler uzun süre çok iyi gitmiş ve iki arkadaş krallar gibi yaşamışlardır. Ancak bir gün işler aniden durulur, müşteriler eksilir ve satışlar azalır. Bu durum karşısında arkadaşlar birbirlerini suçlarlar ve dostlukları bozulur. 5 yıl sonra, Doug yol kenarında yıkık dökük bir yere yemek yemek için uğrar. Masanın üzerinde kalan ekmek kırıntılarını temizlerken kendisine doğru bir garson yaklaşır ve Doug'un soluğu kesilir. Karşısındaki Bill'dir.
Doug "Seni burada garsonluk yaptığını görmek ne kadar da acıklı" der.
Bill ise dudağını bükerek cevap verir " Evet ama neyse ki burada yemek zorunda değilim".


"Sarışın"

Sarışın mahkeme salonuna görgü tanığı olarak çağırılır ve savcı sorusunu sorar: "24 Ağustos gecesi neredeydiniz?" Avukat "itiraz ediyorum" diye haykırır, "Sorunun konuyla ilgisi yoktur" der. Ancak sarışın "Sorun değil, soruyu ceaplandırabilirim der. Fakar avukat tekrar "İtiraz ediyorum" der. Sarışın ise tekrar "Hayır gerçekten cevaplandırabilirim" der. Yargıç araya girer ve eğer görgü tanığı soruyu cevaplandırmak istiyorsa bunda itiraz edecek birşey yoktur der. Savcı sorusunu tekrarlar: "24 Ağustos gecesi nerdeydiniz" ve sarışın yanıtlar: "Bilmiyorum".


"Zeka"

Küçük çocuk, babasının yanına gider ve sorar, "Baba benim zekam nereden geliyor?" Babası şöyle cevap verir: "Annenden geliyor olmalı çünkü benimkiler hala bende".


"Zanlı"

3 günlük duruşmanın sonunda zanlı yargıcın kürsüsüne yaklaşır ve "suçsuz" savunmasından vazgeçip "suçlu" savunması yapmak istediğini söyler. Yargıç öfke dolu bakışlarla adamı azarlar: "Madem suçluydun ne diye bunca zamandır suçsuzum diyerek mahkemeyi oyalıyorsun" der. Zanlı da "O bütün delillerin aleyhimde olduğunu öğrenmeden önceydi" der.Yorum Ekle Yorumları Listele
167. Sayı önceki yazı 167. Sayı sonraki yazı
Eğlence Önceki Yazı  
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2006 İstanbul-Türkiye