| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

Sanat 22.10.2004 - netyorum.com / Sayı: 159

TAVİZ YOK

28 MAYIS 2004 CUMA
YENİ MELEK GÖSTERİ MERKEZİ

Yaptıkları müzikten ve tarzlarından taviz vermeyen, içlerinden geleni olduğu gibi yansıtan bu iki müzisyen, dinledikleri müzikten ödün vermeyen hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Nisan ayında 3. albümü "2004 İstanbul"u çıkaran Pentagram grubunun eski üyesi ve Türkiye'nin sayılı rock müzisyenlerinden Demir Demirkan ve ilk albümü "Set Me Free!!" ile müzik dünyasına yeni bir nefes getiren gitar virtüözü Cem Köksal, 28 Mayıs 2004 Cuma gecesi İstanbul Yeni Melek Gösteri Merkezi'nde sahne alacaklar.

Demir Demirkan, bestelediği ve sözlerini yazdığı şarkı ile gelen Eurovision birinciliğinden sonra, "kendisinin de keyifle dinleyebildiği bir albüm" olarak nitelendirdiği üçüncü albümü "2004 İstanbul"u geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü ve kısa sürede büyük bir çıkış yakaladı. Türk Rock konseptinin gelişmesinde Pentagram'daki gitaristliğinden solo kariyerine kadar geniş bir yelpazede önemli rolü olan sanatçının etkileyici konser performansı da sabırsızlıkla bekleniyor.

Ülkemizde daha önce pek denenmemiş hard'n heavy türünde, tamamı İngilizce sözlü ve enstrümantal parçalardan oluşan, Universal Müzik etiketiyle piyasaya sürülen albümüyle müzik dünyamıza yeni bir yaklaşım getiren Cem Köksal ilk konseri için İstanbul'da sahne alacak. Bu konserde Cem Köksal'a, vokalde albümde de birlikte çalıştıkları Türkiye'nin en tanınmış rock grubu Pentagram'ın solisti Murat İlkan ve davulda Şebnem Ferah'ın ekibinden Aykan İlkan eşlik edecek.

Organizasyon SANAT&MARKA


Yorum Ekle Yorumları Listele
159. Sayı önceki yazı 159. Sayı sonraki yazı
Sanat Önceki Yazı Sanat Sonraki Yazı
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2005 İstanbul-Türkiye