| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

Teknoloji 10.04.2003 - netyorum.com / Sayı: 129

MOTOROLA V600


EN İYİYİ İSTEYENLER İÇİN MOTOROLA V600

Motorola V600 en iyiyi isteyen cep telefonu kullanıcıları için sofistike ve aklı ifade eden bir cep telefonu. Stil ve iletişim rahatlığıyla, 4 bantlı cep telefonu entegre kamera, PIM fonksiyonu, gelişmiş mesaj özellikleri ve yüklenebilir oyun ve uygulamalara sahip.

Ürün Bilgileri

Tasarım: Benzersiz, düzgün ve modaya uygun değiştirilebilir metal kapaklar

Ağırlık:Yaklaşık 95g

Boyutları: 75 cc , 47x87.5x22.5 mm

Görüntüleme: 176x220 pixel
65.000 renk TFT 2 dış hat

Bant: 4-Bant
GSM 850/900/1800/1900/GPRS (2U/4D)

Özellikleri:
Geliştirilmiş dijital entegre kamera (VGA 640x480)
Mavidiş
GPRS
Arayan kişinin görüntülenmesi
Video klip
PIM fonksiyonu
MMS (Multimedya Mesaj)
EMS
Kulaklık ve araba kiti aksesuarları
Renkli dış aydınlatma
22KHs polofonik ses özelliği

Standby süresi: 260-525 dk

Konuşma süresi: 160-210 saat

Motorola V600, 2003'ün son çeyreğinde piyasaya sunulacak.

9.2003'te eklenen bilgiler:

Teknoloji ile estetiğin buluştuğu Motorola V600, ekim ayında Türkiye pazarına sunuluyor. Canlı fotoğraflar çekip gönderen akıllı telefon Motorola V600'ün telefon rehberi de kişilerin yüzlerini isimleriyle birlikte kaydedebiliyor.

Motorola V600, en iyiyi isteyen kullanıcılar için aklı ifade eden bir cep telefonu. V600, arayan kişiyi görüntülediği gibi video da oynatabiliyor. Speaker phone özelliği ile hands free kullanılabilen, QUADBAND Motorola V600'le, tüm dünya ile rahatlıkla iletişim kurulabilecek. Entegre bir kameraya, PIM fonksiyonuna, gelişmiş mesaj özelliklerine, yüklenebilir oyun ve uygulamalara sahip olan V600, bilgisayar ve telekomünikasyon cihazlarının birbiriyle konuşmasını sağlayan Bluetooth™ teknolojisine sahip olmasının yanı sıra GPRS, MMS, EMS özelliklerini de taşıyor. Değiştirilebilir, metal kapaklarıyla V600, teknoloji ile estetiği buluşturuyor.

Gelişmiş bir entegre kamera içeren Motorola V600, son derece canlı fotoğraflar çekip gönderilebiliyor, ya da en sevilen fotoğraf, ekran koruyucu olarak kullanabiliyor. Anları anılara dönüştürmek için, odaklanıp düğmeye basmak yeterli... 65.000 rengi destekleyebilen renkli ekran sayesinde resimler, kristal kadar berrak çıkıyor.

Motorola V600, telefon rehberine kişilerin isimleriyle birlikte yüzlerini de kaydedebiliyor. Tek yapılması gereken kaydedilecek kişinin fotoğrafını çekmek ve ismiyle birlikte telefon rehberine kaydetmek. Bu sayede arayan ekrandan görülebiliyor.

Motorola V600 ile Bluetooth™ kablosuz teknolojiye uygun aksesuar ve cihazlar kablosuz olarak kullanabiliyor. Birbirine dolaşmış eski moda kablolar kullanılan günler geride kalıyor. V600 Bluetooth™ destekleyen kulaklık setleriyle, araç kitleriyle ve daha birçok aksesuarla birlikte kullanılabiliyor. Bluetooth™ kablosuz teknoloji son derece konforlu...

Multi Medya Mesaj (MMS) sayesinde istenilen hikaye bir resim ve yanında sesli bir mesajla arkadaşlara anlatılabilir. En popüler oyunlar ( Monopoly, Stuntman vb.) tam renkli bir ekranda yalnız başına, network'te ya da Bluetooth™ kablosuz teknoloji sayesinde yakındaki bir arkadaşla birlikte oynanabilir.

QUADBAND Motorola V600 ile dünyanın her yerinde iletişim kurabilir. İster Chicago'da ister Cannes'da ya da İstanbul'da olun, herkesle temasa geçilebilir *.

Sesli mesaj ya da yazılı mesaj alındığında, V600 bir yandan seçilen melodiyi çalarken diğer yandan da dikkat çekici ışıklarıyla uyarı veriyor! Arayan kişilere öncedeen atanmış farklı ışık renkleri sayesinde kimin aradığı anında anlaşılabiliyor.

V600 sahipleri kendilerini dikkatli bakışlara hazırlamalı çünkü Motorola V600 muhteşem görünüyor!
 


Yorum Ekle Yorumları Listele
129. Sayı önceki yazı 129. Sayı sonraki yazı
Teknoloji Önceki Yazı Teknoloji Sonraki Yazı
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2005 İstanbul-Türkiye