| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

Teknoloji 01.05.2003 - netyorum.com / Sayı: 131

MOTOROLA C330 - MİNİK ŞEKER


MOTOROLA C330 : CEP TELEFONUNDA YENİ BOYUT

* Motorola (NYSE:MOT), "minik şeker" şeklindeki tasarımlı C330 serisi ile birlikte şimdi daha kişisel.

C330 serisi, alternatifli ve çabuk değişebilen ön ve arka kapakları, kauçuk yanları sımsıkı tutuyor. Yüklenebilir temaları, ikonları, ekran koruyucuları, duvar kağıdı ve melodileri ile mobil kıskançlık dönemini başlatıyor.

Motorola, kullanıcılara eşsiz mükemmel kişisel deneyim (mixitmoto deneyimi) yaratmayı sağlayan her şeyi C330 serisinde birleştirdi.

" Müzik yeteneğinizi sergileyin

"Ton"ları unutun, bu telefonda uyarlanabilir besteler var! Kullanıcılar benzersiz MotoMixer yazılımını kullanarak, müzik yeteneklerini gösterebilir ve pek çok enstrüman kullanarak benzersiz zil sesleri oluşturabiliyor. İstediğiniz besteyi elde edemediniz mi? Endişelenmeyin. Motorola C330 serisinde yüklenebilir MIDI ve iMelody standart özellikleri de bulunuyor.

" EMS gönderimi

Geleneksel SMS'nin havası söndü. Yeni EMS 5.0 (Enhanced Messaging Service) sayesinde kullanıcılar mesajlarına müzikal besteler, animasyonlu ikonlar, ekran koruyucular ve duvar kağıtları ekleyebiliyor.

" Yükleyin

Motorola C330'unuzu uyarlamak için yüklenebilir temalar arasından istediğinizi seçin. Sıkıcı doğum günü kartları almayın- Mobil adrese doğum günü müzikli, animasyonlu pastalı bir doğum günü mesaji gönderin. Anında bilgiye ihtiyacınız olduğunda, Internet'e her an bağlı kalmanızı sağlayan ve yüksek veri hızı sunan GPRS destekli C330'unuzu açın. Dijital kişiselleştirme şimdi çabuk ve kolay. Internet bağlantısı için artık beklemek yok!

" Chat yapın

Ses özelliklerinden daha fazlasına sahip C330 textle chat yapmanıza olanak sağlıyor. Chat mesajı özellikleriyle anında iletişimle mesaj alıp yollayabilirsiniz. Aynı zamanda son birkaç mesajınızı, chat arkadaşınızın adıyla saklayabilirsiniz.

" Mini bir şeker dizaynı

İçten anteni, pili ve düzgün, şeker gibi dizaynıyla Motorola C330 serisi avuç içinizde saklanabilecek kadar küçük. Tabii ki bu uyarlanabilir iletişim aletinizi göstermek isteyeceksiniz, ama isterseniz anında görüntüden kaybolabilir!

" İsteğinize göre uyarlayın

Motorola C330 serisi kullanıcılara telefonun görüntüsünü, sesini ve hatta şeklini değiştirebilme olanağı sağlamakla, tamamen size ait kişisel bir telefon sunuyor. Ön ve arka kapaklar, ve yan bölümler tarzınıza uygun olarak değiştirilebiliyor. Çıkartın, istediğiniz gibi giydirin ve yine değiştirin.

* Motorola Inc.(NYSE:MOT) entegre iletişim ve elektronik çözümler konusunda bir dünya lideridir. Şirketin 2002 yılı satışları 26,3 milyar dolardır. 75 yıl önce kurulan Motorola, üstün iş ahlakı ile uluslararası topluma faydalı hizmetler veren bir şirkettir. İleri teknolojilere öncülük etmek ve günlük hayatta kullandığımız ürünleri daha yetenekli kılmaya kendini adayan Motorola, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürünler sunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.motorola.com


Yorum Ekle Yorumları Listele
131. Sayı önceki yazı 131. Sayı sonraki yazı
Teknoloji Önceki Yazı Teknoloji Sonraki Yazı
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2005 İstanbul-Türkiye