| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

Teknoloji 21.08.2003 - netyorum.com / Sayı: 142

İLETİŞİM VE EĞLENCE'NİN YENİ ADI: MOTOROLA C333

Kişiselleştirmenin sınırlarını zorlayan Motorola, C333 ile iletişim çok daha eğlenceli. Kişiye özel bir cihaza dönüştürülebilen C333'de, kullanıcılar dilerse kendi melodilerini besteleyebilir ve tema yükleyebilir. Nick name ile chat yapılabilen telefon, sınırsız mesaj dönemini devam ettiriyor.

Motorola'nın tasarım odaklı cep telefonu ailesinin yeni üyesi C333, kullanıcılara kendi hayat tarzlarına uygun bir telefon yaratmak için fırsat veriyor, kişiselleştirmenin keşfedilmemiş alanlarına giriyor.

Bir eğlence paketi olan C333'ü kişiye özel kılan yüklenebilen 'temalar', çok sesli melodiler, ekran koruyucuları ve resimler bulunuyor. www.hellomoto.com adresinden yüklenebilen temalar, bir film olabileceği gibi bir araba, bir zaman süresi ya da bir mevsim olabiliyor. C333'e karo duvar kağıdı desenli ekran koruyucular, disco melodiler de yüklenebiliyor.

C333'ün yüklenebilir polifonik melodileri, MotoMixer yazılımı sayesinde bas, gitar, bateri, org gibi enstrümanların istenen şekilde kullanarak besteleyebildiği ve yeniden yarattığı melodiler, C333'ün özel polifonik hoparlörü sayesinde yüksek ses kalitesine ulaşıyor. Telefonda 35'i hazır 32'i ise yüklenebilir polifonik ve monofonik melodi bulunuyor.

EMS 5.0 (Geliştirilmiş Mesajlaşma Servisi) teknolojisinin kullanıldığı C333'de birleştirilmiş çoklu SMS özelliğiyle mesaj yazma kısıtlaması da yok. C333'de yazılı mesajların yanı sıra resim, melodi ve animasyonlar da gönderiliyor.

GSM 900/1800 çift bant teknolojisine sahip telefonun chat servisinde ise nick name ile mesajlaşma olanağı bulunuyor. 80 gram ağırlığındaki C333'de kişiselleştirilebilir menüler, en çok kullanılan fonksiyonlara kolay erişim sağlıyor. C333 kullanıcıları tüm bu özelliklerin yanı sıra birbirinden heyecanlı MotoGP(motosiklet yarışı), Snood21 ve Astrosmash oyunlarını 4 yönlü tuş aracılığıyla oynama keyfini de yaşıyor.

Motorola C333'ün Teknik Özellikleri

Boyutlar : 102x46x19 mm
Hacim: 73 cc
Ağırlık: 80 gr
Dual bant (GSM 900/1800 MHz)
Konuşma süresi: 250 dakikaya kadar
Bekleme süresi: 190 saate kadar
Mesaj: EMS 5.0, SMS Chat, Birleştirilmiş Çoklu SMS
Melodiler: 35 hazır 32 yüklenebilir polyphonik ve monofonik melodiler


Yorum Ekle Yorumları Listele
142. Sayı önceki yazı 142. Sayı sonraki yazı
Teknoloji Önceki Yazı Teknoloji Sonraki Yazı
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2005 İstanbul-Türkiye