| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

Teknoloji 06.05.2005 - netyorum.com / Sayı: 163

CANON MULTIMEDIA PROJEKTÖR
XEED- SX50

Canon XEED SX50: SXGA+ çözünürlüklü mini multimedya projektör

Fotoğraflama ve görüntüleme teknolojilerinde lider Canon, mini multimedya projektörü XEED SX50'yi piyasaya sundu. SXGA+ çözünürlüğe sahip olan projektör mini gövdesi, üstün teknolojik özellikleri ve fiyat avantajıyla dikkat çekiyor.

Canon, kullanışsız, hantal boyutların ve geleneksel LCOS projektörlerin masrafının üstesinden gelebilmek için, LCOS teknolojisini küçük bir gövdeye sığdırabilen özgün bir optik aydınlatma sistemi olan AISYS (Aspectual Illumination System)'i geliştirdi.

XEED SX50, sadece 3.9 kg ağırlığı ile görüntülere derinlik kazandıran etkileyici 1000:1 kontrast oranı ve aydınlık alanlarda bile rahatlıkla yansıtılan görüntüler için 2,500 Ansi Lümen parlaklık özelliğini taşıyor. Yüksek performanslı 1.7x zum lensi ile XEED SX50 mini projektör, 1400 x 1050 piksel SXGA+ çözünürlüğü sayesinde CAD çizimleri, teknik veriler, detaylı tasarımlar ve yüksek çözünürlüklü görseller gibi detaylı görüntüleri yansıtabilme özelliğine de sahip bulunuyor. Üç adet gelişmiş LCOS (Liquid Crystal on Silicon) paneli, XEED SX50'nin çok keskin SXGA+ görüntü kalitesine ulaşmasını sağlıyor.

Güçlü 1.7x zum lensi, projeksiyonun yerleştirmesinde kolaylık sağlarken, aynı zamanda geniş açılı projeksiyon özelliği sayesinde küçük alanlarda bile büyük görüntülerin yansıtılmasına olanak tanıyor. Keystone düzeltme fonksiyonu sayesinde +/- 20 dereceye kadar olan bozulmaları engelliyor. Bir sRGB modu, diğer sRGB modu uyumlu sistemlerle renk tutarlılığını sağlıyor. 6 eksenli renk ayar sistemi sayesinde, en iyi rengin elde edilebilmesi için RGB ve CMY renk eksenlerinde ayrı ayrı ayar yapılıyor.

Kolaylıkla seçilebilen modlar, farklı tarzlardaki sunumlarda görüntü ayarlarında en iyi dengenin yakalanmasını kolaylaştırıyor. Bu modlar: Standart, dinamik, sRGB ve sinema modlarıdır. LCOS panelleri, titremesiz, yüksek kalitede, çizgiler görünmeyen bir video veya görüntü yaratmak için iki katı hızla çalışan XEED SX50, hareketli görüntülerin yansıtılması için idealdir.

XEED SX50'nin gelişmiş bağlantı seçenekleri, dizüstü bilgisayarı, VCR, DVD oynatıcı ve diğer multimedya cihazlarından yansıtma yapmaya olanak tanıyor.

Fiyat bilgisi: XEED SX50: 3399 Euro + KDV

Canon Türkiye İletişim: (0212) 259 81 05 http://www.hesmak.com.tr


 


Yorum Ekle Yorumları Listele
163. Sayı önceki yazı 163. Sayı sonraki yazı
Teknoloji Önceki Yazı Teknoloji Sonraki Yazı
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2005 İstanbul-Türkiye