| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

 

İZLEYİCİ MESAJLARI

Bu sayfada netyorum.com'la ilgili izleyicilerden gelen mesajları sizlerle paylaşıyoruz. Bilgi paylaşıldıkça arttığı gibi beğeni iletileriniz de netyorum çalışanlarını motive ediyor. netyorum'la ilgili görüşlerinizi okur@netyorum.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz. Hepinize teşekkür ederiz.

e-Mail adresiniz :
Mesajınız :
 
Sizleri tanımakla zevk ve sevgi kaplıyor ruhumu. Allah sizlerden razı olsun. İnsanlık işte budur. Bir menfaat gözetmeden ve birbirimizi tanımadan yardımcı oluyorsunuz. Hepinize binlerce teşekkürler. 
Çok başarılı bulduğum bir site ilgiyle okuyorum teşekkürler iyi çalışmalar arkadaşlar. 
Bu sitenizi daha yeni keşfettim ve okudukça inanılmaz keyif aldım ve 'ne yapabilirim' diye sorunca kendime, en azından teşekkür edebilirim dedim. İyi çalışmalar diliyorum, iyi ki varsınız. 
dopdolu bir site tebrikler. 
sitenizi yeni gezmeye başladım ama bu kadar güzel bir site olduğunu tahmin etmemiştim emeği geçen herkese teşekkür. 
Muhteşemsiniz. Kaliteli, seviyeli. Teşekkürler. 
Sizi tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Siz benim ilk gözağrımsınız. Çok şanslıyım. Sitenizde, konular zengin. Kişiler, her yönden yararlanıyor. İyi çalışmalar, hepinize. 
Gönül rahatlığıyla girilip görüş paylaşılabilecek bir site 
Gerçekten ben de bu siteyi yeni gezenlerden biriyim. Siteniz gerçekten mükemmel olmuş. Sizleri tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim... 
Sitenizle bir arkadaş tavsiyesiyle tanıştım. O gün ben bu siteyi daha önce nasıl görmemişim dedim. Bence süper bir site. İnşallah hep bu çizgide ilerler. 
Sitenize yeni geldim içeriği çok güzel sitede emeği geçenlere teşekkürler. 
Netyorumla yeni tanıştım ama belli ki diğer servislerden daha da mükemmel başarılarınızın devamını dilerim. 
Hepinizi sevgiyle selamlıyorum, müthişsiniz. Belli ki işinizi sevgiyle yapıyorsunuz - sevgi emektir -. Emeğinizi saygıyla selamlıyorum. 
Sitenizi gerçekten çok beğeniyorum. İyi ki böyle bir şey hazırladınız. Bunun için size ve ilgilenenlere teşekkür ediyorum. 
Tesadüfen tanıştığım sitenizi çok beğendim bence mükemmel, teşekkürler. 
Sitenizi yeni tanıdım. Daha bilgi toplama aşamasındayım ancak ilk izlenimlerim: Sayfalarınız harika!!! Başarılarınızın devamını dilerim... 
Sitenizle yeni tanıştım, çok hoşuma gitti. Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Gerçekten mükemmel olmuş. 
Çalışmalarınız harika 
netyorum tam bana göre. Bundan böyle sıkça ziyaret edeceğim. Emeği geçen herkese teşekkürler... 
Sitenize bir seneden daha uzun süredir giriyorum. Kendim gibi gülümsemeyi etrafıma yaymaya çalışırken sizin de bunu yapıyor olmanız beni çok sevindirdi. Sevgiyi herkese aşıladığınız için bu sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim. 
Şu an gecenin 3 ü. Ben İsviçre de oturuyorum. Uğraşacak birşeyler ararken bu sitenizi buldum. Olağanüstü güzel bir site hazırlamışsınız. Bu sitenin yapım aşamasında emeği geçen herkese saygılarımı sunuyorum. Bundan sonra hep ilk bakacağım site olacak ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Teşekkürler. 
Sitenizi tesadüfen buldum. Sevgiyle ilgili olan herşey gibi burada yazılanlar da ilgimi çekti, bu yüzden de üye oldum. Keşke herşey yazıldığı kadar güzel yaşanabilse. Başarılarınızın devamını dilerim. 
Google a seni seviyorum çünkü yazdım ve sizin sayfanız açıldı ve o günden beri düzenli olarak ziyaret ediyorum. Bir insanın duygularını ancak bu kadar harika ifade edebilir yazılarınız. Duyguların kendi kadar ifade edilişleri de önemlidir ve siz bunu harika bir şekilde yapmamıza yardımcı oluyorsunuz. Çok teşekkürler ve sonsuz saygılar. 
Tesadüf eseri bulduğum bu siteniz gerçekten harika. Söylenecek tek kelime bile yok denilebilir. Yani harikasınız, bir numarasınız, muhteşemsiniz gerçekten. 
Güzel sözler'e merakım nedeniyle arama sonucunda olağanüstü güzel olan bu sitenizi bulduğum için inanılmaz mutlu oldum. Muhteşem bir arşiv ve büyük bir titizlikle hazılanmış. Sizleri tebrik eder, başarılar dilerim. 
İyi ki varsınız 
Tek kelimeyle harika!!! Aradığım herşeyi harika bir tat alarak bulabiliyorum bu yüzden sizlere teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dilerim... 
Gerçekten içerik olarak mükemmel bir paylaşım üssü hazırlanmış. 
Gerçekten çok güzel bi site, ne kadar emek gösterildiği belli, umarım çoğu site sizden ilham alır ve bu site gibi daha nice güzel sitelerimiz olur. Emeği olan herkesi kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum. BOL ŞANS! 
Başarı, başlangıçta bir fırsat ama destekle büyüyen bir gül sanırım. Gülü büyütürken katkımız olursa kendimizi bahtiyar sayar, mutlu kalırız. BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEKLERİMLE... 
Güzel bir web sayfası... KUTLARIM ! 
Siteniz muhteşem, aradığım herşey var. 
Çalışmalarınızı başarılı bulduğumu ve devamını dilediğimi bilmenizi isterim. 
Çok başarılı buluyorum. Çalışmalarınızın devamını dilerim. 
MUHTEŞEM!!! İnsanın sıkılmaya vakit bulamayacağı çok güzel bir site olmuş bence. Şiirleri, sözleri herşeyi mükemmel harika bence ve bir o kadar da çok anlamlı. İnanın ki arşiviniz genişledikçe izleyici kitleleriniz daha da artacak... Başarılarınızın devamını dilerim.. 
Teşekkürler. Yazılarınız, herşey çok güzel. İlk defa bu kadar kaliteli bir Türkçe web sayfası gezdim. 
Bundan daha güzeli olabilir mi ki!!! MUHTEŞEM Açılış sayfam yaptım ne de olsa evde uğraşacak bir şey yok biz de böyle harika programları okuyarak zamanımızı geçirelim. Bilginin sınırı yoktur arkadaşlar. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI TEMENNİ EDERİM... 
Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi yürekten kutluyorum 
Tek kelimeyle süper. Teşekkürler. 
Merhaba, bir konu üzerinde araştırma yaparken sitenizin sayfası açıldı ve bir yazı okudum, heyecanla bir diğerine geçtim ve inanılmaz bir tad alarak sürekli takip edebilmek için size özel bir zaman ayırmak için kendime söz verdim. Gerçekten emekle, özenle, sevgi katılarak hazırlanmış bir site. Emek veren herkesi tebrik ediyorum. Bilgi, paylaşıldıkça eksilmeyen olağanüstü bir paylaşım, umarım daima aydınlanma yolunda karşılaşırız. Sevgiyle hoşçakalın... 
Tek kelime ile kaliteli, düzgün ve sağlam. Sizin gibi bu düzgünlükte seyreden siteler azınlıkta ve ben tesadüfen buldum izinizi:) bu zamana kadar eksik kaldığıma üzülsem de yine de görmüş ve sitenizi gezmekten keyif almış olmaktan mutluyum. 
Tülay Çellek adına ilk kez "Barış Girişimi" iletişim ağında rastladım. Sonra da "netyorum" 'a ulaştım. Kutlarım. Bu kadar güzel hazırlarsanız bizim de saatlarimiz sizinle geçer, işlerimiz aksar !!! 
Sitenizi ilk defa inceledim. Konuları planlı ve programlı olarak göstermeniz iyi olmuş. Size başarılar diliyorum. 
Güzel şeylerin olduğu ve değinildiği bir ortam. Umarım bu başarının arkasında biz değerli takipçilerin payını unutmazsınız. Başarılarınızın devamını dilerim. 
Siteyi arama motorlarında tabiri caizse boşboş gezinirken rastladım... İyi ki de rastlamışım... Yazılar, yorumlar gerçekten çok güzel.. Arşivlerinizde bile ayrı bir tat var... 
Öncelikle netyorum için kolay gelsin diyorum. Amacı kar olmayan bir site için internet'te yaşaması ve geliştirilmesi zor olsa da amacı güzel. 
Sitenizi ilk defa görüyorum. Doğrusu hoşuma gitti. Bu tür bilgi kaynaklarının artmasını görmek güzel. Grafiklerin az olması da sayfaların oldukça hızlı yüklenmesini sağlıyor. Ayrıca host'unuz da iyi bir bant genişliğine sahip gibi. Tebrik ederim. Sitenizi favori sitelerime kaydettim. 
Sitenizi tesadüfen buldum, ancak bu buluşu geç yapmanın verdiği bir huzursuzluk var. "Keşke daha önceden böyle bir sitenin varlığından haberdar olsaydım", diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Ancak zararın neresinden dönülse kardır. Siteniz her bakımdan doyurucu nitelikte. Yazılarınızın konuları güncel, anlatım biçiminiz yalın bu da kolay anlaşılmayı sağlıyor. 
Netyorum'u neden daha önce bilmiyorum şaşırdım doğrusu. Bu kadar özenli hazırlanan bir şey bulmak çok zor bu ülkede. 
Hmm teşekkürler. Güzel bir site. Favorites'ime ekledim. 
Uzun süredir internet'te geziyorum. Sitenize ilk kez uğradım. Çok beğendim. Arkadaşlarıma hemen maille adresinizi verdim. Yeni çalışmalarınızda başarılar diliyorum. 
Netyorum gibi mükemmel bir siteyi Türkiye'ye kazandırdığınız için teşekkürler. 
Son derece doyurucu ve kaliteli bulduğum sitenizi ilk günlerden bu yana takip ediyorum. Pek çok konuda yazılarınızdan faydalandım. Teşekkürler ve başarılarınızın devamı dileğiyle. 
Netyorum'un doğumuna, emeklemesine ve büyümesine şahit oldum. Okuyucu yorumları ve yazarlarıyla renklenen, çıkar gözetmeden böylesine emek harcanan bir site için başka ne denir ki? Çok güzel. Başarılar. 
Seviyeli bir site, ilk defa rastladım. İnsanlar her zaman en güzeline layıktır. Sizin bunu baz aldığınıza inanıyorum. Teşekkürler ve başarılar. 
Sitenizi sürekli olarak takip ediyorum. Çok çok güzel. Hepinizi tebrik ederim. 
.... siz güzel insanlarla paylaşmak istedim. Çok güzel bir site, çok hoşuma gitti. Teşekkürler. 
Sitenizde yer alan bazı yazıları oldukça beğeniyor ve kurumiçi iletişim & motivasyon amaçlı olarak kullanmayı amaçlıyoruz. 
Sayın netyorum yetkilileri; öncelikle böyle bir site yaptığınız için sizlere çok teşekkür etmek istiyorum. İnsanlarımızın bu tarz bilgilere çok ihtiyacı var. Ben, kendi adıma söylemek istiyorum en azından bunları. Gerçekten çok hoş bilgiler var, bir bakınca insan bir daha gözünü alamıyor. Başarılarınızın devamını diler, herşeyin gönlünüzce olmasını arzu ederim. 
Sitenizi uzunca bir süredir takip ediyorum. Keyifli bir site. Bir arkadaşım tavsiye etti, her hafta takip ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler. 
Böyle güzel bir site hazırladığınız için sizlere okurlarınız adına teşekkür ediyorum. 
Sitede emeği geçenleri kutlar, başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler. 
Son günlerde gezdiğim en güzel sitelerden biri. Sadece şunu söyleyebilirim; iyi olmak için güzel şeyler yapmak gerekir ve siz bunu başarmışsınız.Teşekkürler. 
Sitenizi ve hazırlayanları kutlar, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten gezdiğim mükemmel arşive sahip sitelerden. Tebrikler. 
Ben, özellikle dostluk ve sevgi bölümünüzdeki yazıları çok beğeniyorum. Çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. 
Kutluyorum. Ne kadar ağır başlı, ne kadar seviyeli ve ne kadar doyurucusunuz. Elinize sağlık. 
Derginizi altı aydır büyük bir zevkle okuyorum. Sizleri bu çalışmalarınızdan dolayı kutlarım. 
Mükemmel bir site... Ben ve benim gibi insanlar için aslında bulunmaz bir kaftan diyebiliriz. 
Canım ne zaman sıkılırsa ve zaman içinde karşılaştığım zorluklara bir nebze çözüm bulabilmek için hemen sitenizi ziyaret ediyorum. Orada öğreneceğim çok şey var. Gerçekten çok keyifli. Bütün ekibinizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. 
Çok tesadüfi bir şekilde sitenizin adresini öğrendim. Girip dolaştığımda çok keyif aldım. Ellerinize, yüreğinize, beyninize sağlık. Başarılar dilerim. 
Sitenizi hergün ziyaret ediyorum. Büyük beğeni ve ilgiyle okuyorum ve bir çok şey öğreniyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. 
Seni seviyorum netyorum.com. 
Sitenizden bilmediğim pek çok konu hakkında bilgi sahibi oluyorum. İçeriği, seviyesi ve kalitesi ile çok güzel bir site. İnanın bana boş zamanlarımda ya da sıkıntılı olduğum anlarda hemen sitenize giriyorum ve her konuda okuyacak çok şey buluyorum. Arşivinizde dolaşmak ise ayrı bir zevk. Sizi tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim. Emeğinizin karşılığında biz okuyucularınıza da teşekkür etmek düşer. Selamlar. 

(Mesajlar yeni tarihten eski tarihe doğru sıralanmıştır)

Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2006 İstanbul-Türkiye