| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

HOŞ GELDİNİZ - ÖNSÖZ

Bu sayfaların amacı; herhangi bir şekilde bilgi teknolojileri sektöründe yer alan ve fikir ve düşüncelerini toplumla paylaşma ihtiyacını hisseden yazarların değişik konular hakkındaki yazılarını sizlere ulaştırmaktır. Burada, Bilgi Teknolojisi Sektöründeki gelişmelerden, kitaplara, sinemalarda gösterimde olan filmlerden, müzik sohbetlerine, internet'ten günlük yaşama, dostluk ve sevgiden, fıkralara ve güzel sözlere, sanat sohbetlerinden sorucevap kısmına kadar geniş bir yelpazede yazılar bulabilirsiniz.

Yazarların sayfaları her hafta Perşembe sabahları, diğer bölümler ise (özellikle ana sayfa) yeni bir haber öğrenildiği anda güncellenir ve önceki yazılara da ilgili bağlantıdan ulaşılabilir. Yazıların internet ortamında olmasının verdiği kolaylıkla interaktif ve güncel sayfalar karşınızda olacak. Tüm okuyanlara ve bilgilerini paylaşanlara teşekkür ederiz. Bu sayfalarda yer alan görüşler yazıları üretenlerin kişisel görüş ve düşünceleri olup, aksi belirtilmedikçe şirketlerinin resmi görüşleri olmayacaktır. Sayfalardan, yazarlarının yazılı olarak izni alınmadıkça kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz. netyorum.com yazarların yayınlanan yazılardaki görüş ve düşüncelerinden sorumlu tutulamaz.

Sayfalar ticari bir kaygı ile hazırlanmamaktadır. Reyting uğruna elden ne gelirse yapılması düşünülmemektedir. Uzun lafın kısası; dünya döndükçe, zaman ilerledikçe bizim de buralarda bir sözümüz kalsın, geriye dönüp baktığımızda nerelerden nerelere geldik türü günlük yaklaşımı gündemdedir. "Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş".

En güzel günler bizim olsun. Yaşamımız sağlık, mutluluk, barış ve neşe dolsun. Sayfalar güncellendiğinde haberinizin olmasını dilerseniz, lütfen elektronik posta mesajı gönderin. Güncellemeler size iletilecektir.

Saygılarımızla,
netyorum.com

Sinan Oymacı

1.1.2000, İstanbul

Adres: Eski Büyükdere Cad. Side İş Mrk.
           No: 35 K: 2
           Trio Çözüm Evi A.Ş.
           4.Levent - İstanbul

Tel:     0212-2835984
Fax:    0212-2693481

9.1.2003 - Yeni tasarım ve bölümler devreye alındı. Sayın Timur Yalçın'a teşekkür ederiz.


 
 
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2003 İstanbul-Türkiye

IYI LISTE Günlük Taze İnternet Kültürü ve Keyifli Online Hayat Rehberi