| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

08.03.2005 Gülay Şahin - netyorum.com / Sayı: 160

İNCİT SEN YİNE DE KALBİMİ

Özlemim. Canımın içi. Nasıl da yanıyor şu anda yüreğim, acıklı bakıyor dışarıya. Seni görebilmek düşüncesi ile heyecan duyuyor ama aşkın korkutan kıvılcımından da çekiliyor. Sevgili. Özlenen beklenen sevgili. Deliler gibi düşünülen sevgili. Kalbimin ta içindeki neşe tohumum, nasıl da güzel besleniyorsun içimde.

Sen.

Öyle büyüyorsun ki içimde. Neden dışımızda büyütemiyoruz bu sevgiyi. Sendeki sevgi değil belli de, bendeki bu hasret neden. Haketmediğini düşündüğüm yüreğimi hep sana verme istemim neden? Sürekli incittiğin beni hep sana sarılmak için beklettiğim ellerim neden? Düşüncemde sana hem öfkem, hem aşkım. Bu nasıl bir duygu, bu nasıl bir histir. Öfke, tutku ve heyecanın yanında acı veren bir karanlık.

Çalma artık içime doğru, gezinme artık yüreğimde acı acı. Bak gözlerimde beliren hüzne, senden artık kalan bana. Bak ellerimdeki soluk renge gidişindeki manayı çözmeyen sebebsiz bir nedenle.

Görmek istesen bir kez beni engel verebilir miyim artık kalbime, engel tanır mı bu ayaklarım senden uzaklaşmaya. Asla. Bilemiyorum doğruyu, yanlışı ayırt edemiyorum, senin adını sayıklamaya devam ediyorum ve seni paylaşmaya başlıyorum. Bak her satırım sana, her kelimem boynuna.

Her demde düşünülen, özlenen sevdiğim, kısmetse olur diyelim ve kısmetse bekleyelim..

Gülay Şahin
e-posta: gulay_sahin@hotmail.com


netyorum.com: (Bu metnin elektronik, basılı veya görsel yayın organlarında tamamen veya kısmen yayınlanması yazarının yazılı iznine tabidir. Aksine davranılmaması önemle rica olunur. Alıntı yapılmadan bu sayfaya link verilmesi için herhangi bir izin gerekmemektedir.)


Yorum Ekle Yorumları Listele
160. Sayı önceki yazı 160. Sayı sonraki yazı
Yazarın Önceki Yazısı  
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2005 İstanbul-Türkiye