| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

21.03.2005 Bülten - netyorum.com / Sayı: 161

MYNET KULLANICILARI İÇİN ZORUNLU BİR AÇIKLAMA

Merhaba,

mynet.com uzantılı e-posta adresi kullanıyorsanız, netyorum'un güncellendiğini size duyurduğumuz bültenlerimizi ulaştıramıyoruz.

Nedendir bilinmez, mynet servisi Türkiye'de ve dünya'da bazı servis şirketlerinden gönderilen mesajları kullanıcılarına iletmiyor, filtre ediyor. Bu servis sağlayıcılar da o kadar küçük şirketler değiller ve çok ciddi anti-spam politikaları var. Spam gönderen kullanıcıların hesaplarını ilk ikazdan sonra iptal ediyorlar. Ancak ne hikmetse mynet şirketinde filtre ediliyorlar. Bu filtreleme işinden netyorum dışındaki başka sitelerin de sorunu var. İnternet'te biraz araştırma yaparsanız, mynet.com uzantılı e-posta adreslerini kabul etmeyen başka İnternet sitelerini de bulabilirsiniz.

Türkçe bir arabirime sahip olması nedeniyle büyük bir kullanıcı kitlesine hitap eden mynet.com bu sorunların çözümü için ne yapacak merak ediyorum.

Mynet'le sadece e-posta üzerinden haberleşebiliyorsunuz. Yaptığımız yazışmalarda sorun olduğunu ilettik ancak bir sonuca varılamadı.

Uzun lafın kısası, netyorum bültenine mynet.com uzantılı bir e-posta adresi ile kayıtlı iseniz, biz değişik yöntemler bulana kadar bültenlerimiz size ulaşmayacak. Açıkçası değişik yöntem bulmakla uğraşmayı da düşünmüyoruz.

Önerimiz; gmail ya da hotmail e-posta hesabı almanız ve onları kullanmanız. mynet e-posta adresi kullandığınız sürece size gönderilen iletilerin elinize ulaşmama olasılığı var. Bu sadece bizim ilettiğimiz ayda iki ya da üç tane e-posta için geçerli değil, daha ne kadar iletinin filtre edildiğini biz de siz de bilemezsiniz.

gmail e-posta adresi davetiye ile alınıyor, belki biliyorsunuz. Erişim adresi http://www.gmail.com Çevrenizde gmail davetiyesi verecek birilerini muhakkak bulursunuz.

hotmail'i de pek çoğunuz duymuştur. Burada Türkçe arabirim'de mevcut. Erişim adresi http://www.hotmail.com

Bu iki servis'de web tabanlı. Onun için her işinizi yapabilirsiniz.


Yorum Ekle Yorumları Listele
161. Sayı önceki yazı 161. Sayı sonraki yazı
Yazarın Önceki Yazısı Yazarın Sonraki Yazısı
Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2005 İstanbul-Türkiye