| Önsöz | Arama | Üyelik | Sohbet | Alış-Veriş | www.netyorum.com   
Ajanda
Seçtiklerimiz
Arşiv
Yazarlar
Yorumlar

Bölümler

Köşe Yazıları
Teknoloji
Sanat
Soru & Cevap
Dostluk & Sevgi
Eğlence
Geçmiş Zaman Olur ki

Konular

Sinema
Müzik
Kitap
Sözler
Oyunlar
Ürünler
Mekan
 
 
Reklam Fiyatları

İzleyici Mesajları

Elektronik posta :
bilgi@netyorum.com

 
 
Bu sayfayı arkadaşınıza göndermek için tıklayın.

 
 
Açılış sayfası yapmak için tıklayın.

Sık kullanılanlar listesine eklemek için tıklayın.

 

Eski Sayıları

 

Günan Ülgen - gunan@reikilight.net

1969 Geyve Adapazarı doğumlu Günan Ülgen, Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F işletme Bölümü (1985-1989) 'nü bitirdikten sonra askerliğini yedeksubay olarak Şanlıurfa'da yapmıştır.

Bankacılık kariyerine; 1993'te ESBANK .A.Ş .Adapazarı şubesinde memur olarak bankacılık hayatına başlamıştır. Sırası ile cari hesaplar, krediler operasyon, Bireysel Pazarlama Yetkilisi ve Kurumsal Pazarlama Yetkilisi olarak çalıştıktan sonra 1998 itibarı ile Yaşarbank Adapazarı Şubesinde 4 ay süre ile Ticari Pazarlama servisinde yetkili olarak görev yapmıştır. Buradan sonra 1998/04 itibarı ile EGSBANK Adapazarı şubesinde Ticari Pazarlama servisinde Uzman olarak çalışmaya bailadığı görevini sürdürmektedir.

Mali analiz, Pazarlama teknikleri, Bireysel Bankacılık, Firma Değerlendirme ve Piyasa Araştırma, Kambiyo Bilgileri, Kredi Talepleri Tahsis ve Değerlendirme, YP ve TL Krediler, Teminat Hukuku, Borçlar Hukuku, İleri Düzey Kredi Değerlendirme, Gayrimenkul Ekspertiz, Yönetici Yetiştirme gibi mesleki eğitimler yanında Etkin iletişim, Pazarlama Teknikleri, yönetim ve yöneticilik seminerlerine katılmıştır.

Kendisine ayırdığı zamanları programcılık ve internet uygulamaları ( http://www.bankaciyiz.org ) ile değerlendirmektedir . Ayrıca finans, ileri teknoloji ve bankacılık üzerine çeşitli tartışma gruplarına üyedir. Bu üyeliklerdeki amacını; yeniliklerden ve gelişmelerden geri kalmamak ve sürekli olarak fikir alışverişi yaparak bireysel anlamda gelişmek, olarak belirtmektedir.

2001 yılındaki yazılar.

2003 yılındaki yazılar.

Her hakkı saklıdır. All rights reserved. netyorum.com © 2000-2006 İstanbul-Türkiye